There are also things in life you should not change,
they are beautiful as they are :)

trešdiena, 2011. gada 16. februāris

bloga izveide

Ir trešdiena....un beidzot esmu apņēmusies to izdarīt!!! JĀ!! draugi...es zinu, cik ilgi jūs to gaidījāt! bet nav jau tik vienkārši pieķerties lietām...no kā tu pilnīgi neko nesaproti!!!Beidzot jus varēsiet apskatīt...manas ziepes...vannas bumbas...ķermeņa sviestus....kartiņas...brošiņas...bērnu un pieaugušo pakaramos....nu visu visu :) lēnām pamazām..es sākšu visu likt iekšā...šeit! un ceru ka šī būs arī jūsu mājvieta!!! kur atrast īpašas dāvanas sev tuviem cilvēkiem..un galvenais SEV!
par sevi nevajag aizmirst! Vajag uzēst šokolādi, ja gribās....vajag atļauties, kaut ko nebēdnīgu, ja gribās....dari to, DARI TO no SIRDS!!! un es zinu...kļūs labāk!!!
Šobrīd sēžu un dzeru kafiju....jā...ar pienu un cukuru...un skatos ārā pa logu....saulīte!! cik tas ir forši!! un tu saproti, ka diena ir saplānota tā..kA NAV ne stresa...ne kā! jo šīs dienas darba grafikā...pirmā lieta ir padalīties ar JUMS!!! vēlāk protams DARBS!
ok dārgie....eju pēc šokolādes...tik ļoti sagribējās....tu tikmēr apskati krāsas :)


vai vnk padomā kuru sveci vēlies sev!!! Kanēļa...vai lavandas...vai apelsīna/krustnagliņu?? vai varbūt tautas mīlēto vaniļas? saldākai ikdienai??

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru